2009 yılı içerisinde Türk Kası oyuncularından ve antrenörlerinden Ken Jacobs’un girişimleriyle İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden amatör oyuncuların bir araya gelmesiyle Caddebostan Olympics (CBO) takımı kuruldu.
2009 yılı içerisinde Türk Kası oyuncularından ve antrenörlerinden Ken Jacobs’un girişimleriyle İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden amatör oyuncuların bir araya gelmesiyle Caddebostan Olympics (CBO) takımı kuruldu.