Yeni Sponsorluklara

Değerli Ultimate Camiası, 


Yeni ORD Yönetim Kurulu olarak işleri devralıp çalışmalara yavaş yavaş başladık. Duyurusunu da yaptığımız gibi yeni kurullar kurarken, eskileri de tekrar canlandırmak niyetindeyiz. Sponsorluk kurulu da bunlardan birisi. 
Bildiğiniz üzere yurt içi/yurt dışı turnuvalarda ve sezon içinde biz oyuncuların team/player fee, konaklama, ulaşım, forma vb. bazı masrafları çıkıyor. Bazı takımlar masraflardan dolayı yıl içinde turnuva kaçırmak zorunda kalırken, bazı turnuvalar da maddi engeller nedeniyle fikir aşamasında kalıyor ve düzenlenemiyor.  Üniversite takımları okullarından gelen destekle bir şekilde rahatlıyor diyebiliriz fakat yine de yeterli olmuyor. Kaldı ki kulüp takımlarının böyle bir şansı da olmuyor. 
ORD elinden geldiğince oyuncuların yanında elbet. Ancak sponsor bulunursa bu işler çok daha rahat olacak tabii ki. Bu süreçte üniversite ve kulüp takımı ayırt etmeden camiamızın maddi yükünü azaltmak için çalışmalar yapacağız. Takımlar için bir sponsor havuzu oluşturmayı amaçlıyoruz. Sponsora ihtiyaç duyan  takımların bu havuzdaki sponsorlara yönlendirilmesi  amaçlanmaktadır.  Bununla birlikte ORD organizasyonları ve yurt dışı turnuvalar içinde. Kaynak oluşturacak sponsorlar bulmaya çalışacağız. 
Sponsorluk kurulu; sponsorluk dosyası hazırlanması, sponsor bulma, görüşmeler yapılması gibi çalışmalar yapacak gönüllü kişilerden oluşacak. Bu kurulda her takımdan gönüllülerin bulunması en büyük isteğimiz. 
Eğer bu ekipte yer almak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz. Herhangi görüş, öneri ve isteklerinizi iletebilirsiniz. 


ORD YÖNETİM KURULU